WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO., LTD

Użytkownik pierwszy, oparty na uczciwości; Stwórz markę GP według jakości, zyskaj reputację dzięki usłudze.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD

dobra jakość Otwórz generator diesla na sprzedaż
dobra jakość Otwórz generator diesla na sprzedaż
GLOBAL POWER is highly praised from business philosophy of integrity, pragmatic innnovation, growing ever stronger in the fierce market competitiom.

—— Mr Chen

Thanks to GLOBAL POWER being accompanied all the way!

—— Steven

Honesty, Win-win, Everlasting coperation for Global Power , for both us!

—— Mr Su Jundao

Im Online Czat teraz

WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD

1 2 3 4 5
WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
our factory Overseas Business Dept. financial department general manager office Logo

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Cummins, Perkins, Volvo, Stamford, Doosan, Deutz, Mitsubishi, Weichai, Vman, Yto, Yangdong, itp
Coroczne wyprzedaże : 200-500
pc Export : 70% - 80%
Wuxi Global Power Technology Co., Ltd

Wuxi Global Power Technology CO., Ltd. znajduje się w narodowej dzielnicy Nanchang w Jiangsu Wuxi, jako renomowane krajowe przedsiębiorstwo high-tech, zajmujące się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą energooszczędnego i przyjaznego dla środowiska wytwarzania energii zestawy, powiązane części i sprzęt pomocniczy, które mogą sprostać wymaganiom różnorodnych awaryjnych i powszechnych rozwiązań w zakresie zasilania i budowania zintegrowanych systemów.

Głównymi produktami GLOBAL POWER są: zestaw dieslowski, zestaw do generowania benzyny, system dystrybucji zespołów generujących gaz i tak dalej. Są one podzielone na kategorie typu otwartego, dźwiękoszczelnego, typu kontenerowego, typu montowanego na samochodzie, typu przyczepy i mobilnej wieży świetlnej itp. Nasze produkty są szeroko stosowane w obronie narodowej, energetyce, elektrowni, transporcie, komunikacji, finansach, ochronie zdrowia. opieka, turystyka, nieruchomości, wydobycie, fabryki itd., dowodzenie gotowym rynkiem w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie i Ameryce.

Globalna siła, jako strategiczny partner i wyznaczony producent OEM amerykańskiego Cumminsa (CUMMINS), brytyjskiego Perkins (PERKINS), Volvo (VOLVO), brytyjskiego Stamford (STAMFORD) w Chinach, utrzymuje stałą, przyjazną i długoterminową współpracę ze światem wiodące firmy. Jednocześnie mamy również dojrzałe rozwiązania zagranicznych projektów, bogate doświadczenie w zakresie wsparcia i utrzymujemy świetne partnerstwo z wieloma krajowymi dostawcami sprzętu elektrycznego i mechanicznego oraz komponentami systemu dystrybucyjnego. Każdy klient, różne potrzeby każdego projektu, zapewniamy system wsparcia technicznego i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Firma podtrzymuje "obowiązek, uczciwość, innowacyjność i przedsiębiorczość" jako duch przedsiębiorczości i stale poprawia jakość systemu zarządzania i aktywnie wypełnia odpowiedzialność społeczną. Nasza firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9000 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14000, w pełni certyfikowany, w pełni zgodny ze standardami branżowymi w kraju i za granicą.

Global Power koncentruje się na kulturze korporacyjnej i uważa "prosperujące przedsiębiorstwo" za strategię biznesową, która przyciąga do naszej firmy wiele talentów, znanych ze ścisłego i skutecznego zarządzania; Firma "wygrywa konkurencję jakością, rozwija nowe rynki dzięki technologii, usatysfakcjonuje klientów poprzez usługi" jako filozofię biznesową, dostarczając wysokiej jakości produkty oraz ciepłą i rozważną obsługę dzięki najwyższej jakości technologii i bogatemu doświadczeniu.

Niezależnie od tego, czy Twoje zapotrzebowanie na moc wynosi od 0,5 kva do 2500 kva, możesz liczyć na to, że dostarczymy najlepsze produkty. Specjalizujemy się w dostarczaniu niestandardowych zespołów prądotwórczych za pomocą sprzęgających silników znanych marek, takich jak Perkins, Cummins, Isuzu, Mitsubishi, MTU, Doosan i tak dalej z alternatorami Stamford i Meccalte.

Oferujemy szeroką gamę produktów, które obejmują:

 • Generatory Diesla zasilane prądem stałym
 • Standby / awaryjne silniki Diesla
 • Mobilne agregaty prądotwórcze
 • Mobilne wieże oświetleniowe
 • Silniki Diesla
 • Automatyczne przełączniki transferu
 • Wysoka moc Zestawy generatorów przemysłowych
 • Super ciche agregaty prądotwórcze
 • Komercyjne i mieszkalne ultra ciche agregaty prądotwórcze
 • Zestawy prądotwórcze zamontowane na przyczepie
 • Moduły mocy i zbiorniki paliwa
Szczegóły kontaktu
WUXI GLOBAL POWER TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Lucy Chen

Tel: 86--15850635352

Faks: 86-510-85748495

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)